Whatsapp

Pimapen Pencere Altın Meşe Doğrama Montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Gaziosmanpaşada Pimapen Pencere olarak bilinen PVC Pencere Altınmeşe doğrama uygulama montajı yapılmıştır. Standart olarak ultra verimli 'A +' dereceli bir pencere alacaksınız. En yeni kanatlı pencerelerimiz, piyasadaki en gelişmiş çift camlardan bazılarını kullanıyor ve aslında şu anda ülkedeki en gelişmişlerden biri olan A + 'da standart A dereceli bir pencereden çok daha iyi performans gösteriyor. Pencerelerimiz bina yönetmeliklerini kolayca aşar, böylece en iyi çift camı taktığınız için içiniz rahat olur.

Enerji Verimliliği Enerji tasarruflu pencerelerimiz kışın gerçek bir fark yaratacak ve pencerelerden çok fazla ısı kaybedildiği için evinizin enerji faturalarını azaltacaktır. Her cam bölmesindeki özel kaplama, ısıyı odaya geri yansıtır. Tüm pencerelerimiz, havadan daha yüksek yoğunluğa sahip olduğu için ısı kaybını azaltmada son derece etkili olan argon gazı ile doldurulmuştur.

 Pimapen Pencere Altın Meşe Doğrama Montajı  Pimapen Pencere Altın Meşe Doğrama Montajı  Pimapen Pencere Altın Meşe Doğrama Montajı

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA