Duşakabin, arka paneller ve bir tepsi içeren eksiksiz bir duş kabini olup, tüm iç yüzeyleri sızdırmaz ve su geçirmezdir. Bu, arkasındaki duvarları döşemenize gerek olmadığı anlamına gelir. Duş kabinleri ayrıca duş sisteminin yanı sıra vücut jetleri gibi diğer birleşik özellikleri de içerir. Bu, onu kullanışlı bir hepsi bir arada çözüm haline getirmenin yanı sıra en üst düzeyde duş deneyimi sağlar. Cam kapılar ve elektrostatik toz boyalı veya anodize çerçevelerle, dayanıklı ve çağdaş bir görünüm için genellikle akrilikten yapılırlar.

Özellikle eski evlerin banyolarına göre şimdiki banyolar çok modern tarzda ve şık şekilde döşenerek mimari estetiği gözler önüne sermektedir. Banyolarda en çok dikkat çeken şey ise duşakabinlerdir.Yaşam alanlarımız olan evlerimizi, kendi zevk ve beğenilerimize göre dizayn ederiz. Ev içerisinde yaşamaktan mutluluk duyacağımız alanlar yaşatırız kendimize. Dekorasyonun yarattığı huzurdan faydalanır, hayatımızı idame ettiririz. Duşakabinler farklı özellik ve çeşitlerde olabileceği için montaj işlemleri de değişklik gösterebilir.

Ancak her zaman montaj işlemlerinde daha dikkat edilmesi gerekli işlemler vardır:

  • Kullanılacak silikon sudan etkilenmeyecek özellikte olmalıdır.
  • Köşelerin kusursuz bir şekilde silikonlanmalıdır.
  • Duşakabin mutlaka teraziye alınmalıdır.
  • Alt küvet ayakları yerine sabitlenmelidir.
  • Eğer köşe duşakabin montajı yapılacaksa; kabinin mutlak surette iki duvar arasına oturtulması sağlanmalıdır.
  • Duşakabinin camları açılıp kapanırken rahat çalışabilecek bir şekilde yerine sabitlenmelidir.

Bu kurallar uygulandığında işlemler daha kısa sürede ve başarılı bir şekilde tamamlanmış olur. Uygulamalarınız için mutlaka alanında uzman ekiplerimizden yardım isteyin.

Duşakabinin Avantajları

Yaşam alanlarımız olan evlerin bir köşesi ise banyolarımızdır. Çok sık kullandığımız, temizliğinden taviz vermediğimiz banyolarımızın da göze hitap etmesini isteriz. Temizlik ve düzenin sağlanması için banyonun boyutlarına göre bir duşakabin inşa ettiririz. Farklı çeşit ve büyüklüklerde olan duşakabinler, her evin ihtiyacı niteliğindedir. Bu ihtiyaç ise, duşakabin İstanbul sayesinde giderilebilir. Birbirinden farklı çeşit ve yapıda olan duşakabin sistemleri, evinizin banyosuna göre hazırlanabilir.

Hazırlanan bu ürünler sayesinde, banyonun ne kadar tertipli ve düzenli bir yapıya kavuştuğunun farkına varacaksınız. Banyonun daha şeffaf ve fazlaca temiz göründüğüne şahit olacaksınız. Görsellik açısından çok şey sunan banyonuzu her daim temiz tutmaya çabalayacaksınız. Çünkü şahane bir görüntü, temizlik ile farklı bir konuma erişebilir. Duşakabin Fiyatları Her Cebe Uyum Sağlıyor Farklı büyüklüklerde, farklı desen ve görüntülerle oluşturulmuş duşakabinler mevcut.

Seçenek olarak İstanbul duşakabin müşterilerini tatmin ve memnun ediyor. Müşteriler taleplerine karşılık bulabiliyor, çeşitlilik içerisinde hangisini alacağına karar veremiyor. Tüm bunlar neticesinde duşakabin fiyatları İstanbul göze çarpıyor. Çünkü sunduğu hizmet ile fiyatlar memnun edici nitelikte. Seçilen duşakabinin niteliğine, büyüklüğüne göre fiyatlar değişebilmektedir. Ancak piyasaya göre gayet uygun bir fiyat seçenekleri de üzerinde durulması gereken bir konudur. Gönül rahatlığıyla tercih edilebilir ve sahiplenilebilir.

İstanbulda’da Ücretsiz keşif, montaj hizmeti ve en iyi fiyat performans oranıyla banyonuza özel ölçülerde duşakabinler üretiyoruz. Satış sonrasında da aynı özveri ve hizmet politikasıyla çalışıyor her zaman yanınızda oluyoruz.

Duşakabin Montaj Duşakabin Montaj Duşakabin Montaj Duşakabin Montaj Duşakabin Montaj