Whatsapp

Komple Bina PVC Pencere ve Kapı Doğrama Montaj

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Komple Bina PVC Pencere ve Kapı Doğrama Montajı yapılmıştır. Avrupa Pimapen olarak, Toplu konut, site , apartman ve villa projelerinde çalışmalarımız devam etmektedir. Profesyonel ekibimizle kaliteli ve sağlam montaj ile zamanında teslimat yapıyoruz. 

Bu yüksek kaliteli enerji tasarruflu PVC pencere ve kapı çözümü, yaşam kalitesini birçok yönden iyileştirir. uPVC pencere ve kapılar mükemmel termal ve akustik yalıtım özellikleri, yüksek güvenlik ve orijinal bir renk paleti sunar. Ve evdeki ısı kaybının yaklaşık% 40'ının standart, tek camlı pencere ve kapılardan gerçekleştiğini unutmayın. Çift camlı pencereler ve kapılar, ısı kaybını önemli ölçüde azaltır. Isınma faturalarından tasarruf edilen parayla çift camın maliyetini kısa sürede telafi edeceksiniz.

Komple Bina PVC Pencere ve Kapı Doğrama Montaj Komple Bina PVC Pencere ve Kapı Doğrama Montaj Komple Bina PVC Pencere ve Kapı Doğrama Montaj Komple Bina PVC Pencere ve Kapı Doğrama Montaj Komple Bina PVC Pencere ve Kapı Doğrama Montaj Komple Bina PVC Pencere ve Kapı Doğrama Montaj

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA