Whatsapp

Komple bina daire projeleri PVC pencere kapı montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Komple bina ve daire projelerinde pvc pencere kapı montajını Avrupa Pimapen olarak kusursuz ve kaliteli bir hizmet anlayışıyla anahtar teslim olarak yapıyoruz.  Avrupa Pimapen , Avrupa düzeyinde en yüksek standartları karşılayan özel yapım pencere ve kapılar arayan herkes için pencere çözümleri sunar.  Avrupa Pimapen  pencereleri ve ürünleri İstanbul çapında mevcuttur. Ek olarak, projeniz için en iyi bireysel çözümü bulmayı her zaman akılda tutarak projeyle ilgili planlama hizmetleri sunuyoruz.

Avrupa Pimapen , İstanbul'un yeni inşaat müteahhitleri ve geliştiricileri için tercih edilen pencere ve kapı tedarikçisi ve montajcısıdır. Geliştiricilerin ve müteahhitlerin teslimat yapmasına yardımcı olmak, çabalarımızı son teknoloji konutlara odaklamak. 20 yılı aşkın bir süredir çalışmalarınızın  zirvesinde kalmanıza yardımcı oluyoruz.

Kaysim İnşaat Muhammet bey ve Bozkurt İnşaat'a hayırlı olsun. 


Komple bina daire projeleri PVC pencere kapı montajı Komple bina daire projeleri PVC pencere kapı montajı Komple bina daire projeleri PVC pencere kapı montajı Komple bina daire projeleri PVC pencere kapı montajı

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA