PVC pencere çerçevelerindeki çatlakları, delikleri, çizikleri, sürtünmeleri ve lekeleri tamir etme konusunda deneyimliyiz ve pahalı onarım ihtiyacını ortadan kaldırıyoruz. PVC Pencere ve PVC kapı ürünlerinin ömrünü uzatmak için bakıma veya onarıma ihtiyaç duyması alışılmadık bir durum değildir. Tipik olarak, bir kapı kilitlenmek veya açılmak için sertleşmeye başlarsa, sadece küçük bir maliyetle ayarlanması gerekebilir, sonunda bırakılırsa, kapı kilitleme mekanizması kilitli konumda başarısız olabilir veya daha kötüsü, ev sahibi için daha fazla rahatsızlık ve maliyete neden olabilir. daha sonra beklenmedik maliyetlerden kaçınmak için kapı veya pencereyi kontrol ettirin, Avrupa Pimapen her tür konut ve ticari cam cam ve pencere onarımını onarmak, değiştirmek veya tedarik etmek için kurulmuştur, onarım için gerekli onarım parçaları bilgisine ve stoğuna sahibiz Aynı gün çoğu başarısız kapı veya pencere. kırık pencere kolları kırık kapı kolu, hem pencere hem de kapıdaki başarısız kilitler alüminyum veya pvc, Tüm personelimiz tam deneyimlidir ve kamyonetlerinde tamir stok parçaları bulundurur, arızalı veya aşınmış pencere veya kapı parçalarıyla ilgili herhangi bir tavsiye için +90 554 597 62 56 numaralı telefondan atölyemizi arayın.

 

Plastik kapı ve pencereleriniz için bakım onarım ihtiyacı varsa İstanbul'da pvc pencere bakım onarım tamir hizmeti veren firmamız tecrübeli teknik ekibi ile mobil servisleri ile siz İstanbul halkına hizmet etmeye devam ediyor. Her türlü arıza kaydınızı oluşturduktan sonra en yakın ekibimiz size en kısa sürede ulaşacak ve problemlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturacaktır.

Her türlü arıza bakım ve onarım için iletişime geçebilirsiniz

 • Pvc Kapı ayarı, Pimapen kapı ayarı,
 • Pvc Pencere ayarı,
 • Pvc Menteşe değişimi, Pencere menteşesi değişimi,
 • Pvc Conta değişimi, Pencere contalarının değişimi,
 • Pvc Lastik değişimi,
 • Pvc Kırık cam değişimi, Pencere ısı camı değiştirilmesi,
 • Pvc Çift açılım tamiri, pencere çit açılım tamiri,
 • Pvc Mastik uygulaması,
 • İzolasyon, pencere izolasyonu;
 • Su sızıntılarının giderilmesi, Pencerenin altından gelen su yun izole edilmesi
 • Kırık kol değişimi, pencere kanadının kırılan kollarının değiştirilmesi,
 • İspanyolet tamiri, Kapı ispanyoletinin değiştirilmesi,
 • Kırık pencere tamiri, 

Her bölgeye servis araçlarımız ve uzman kadromuz ile kaliteli malzemeler kullanarak uygulama yapıyoruz, problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı PVC Pencere ve Kapı