Çelik Kapı montaj özellikleri önemlidir. Çelik kapı hizmetinde montaj esaslarının gerekliliği yalnızca monte edilirken değil daha sonrası için de önem arz eder. Çelik kapının duvara montajlanmasını sağlayan çelik kapı kasasındaki mil yuvası en az 5mm’lik çelik ile güçlendirilmiş olmalı, kapı altı mermerinin güçlü bir şekilde sabitlenmesi gerekmektedir. Kapı ile kasa arasındaki boşluğun 4 ya da 5 mm’ den fazla olmamasına dikkat edilmelidir. güvenli hizmet ölçülerinden en önemlisi kapının montajı bittikten sonra esneme yapmamasıdır. Tüm bu ayrıntıların yerine getirilmesi halinde çelik kapınız uzun süre sağlam ve dayanıklı olacaktır.

Ancak çelik kapının tamir edilmesi gereken durumlar meydana gelmiş olabilir. Bu durumlarda tamirat işlemi yine çelik kapının özelliklerine uygun şekilde yapılmalıdır. Uzun yıllardır bu sektörde edindiği tecrübe ve profesyonel kadrosuyla 7/24 hizmetinizdedir. Çelik kapınızın modeli ve markası ne olursa olsun, çelik kapınızdaki sorunu anında tespit ederek %100 çözüm üreten Servisimiz, güvenilir ve kaliteli hizmet politikasıyla çalışmaktadır.

Çelik kapınızın markası ve modeli ne olursa olsun İstanbul Çelik Kapı Tamiri Servisi, müşteri memnuniyeti politikası ve profesyonel ekibiyle kaliteli ve güvenilir hizmet vermektedir. İstanbul çelik kapı tamiri, çelik kapı bakımı ve çelik kapı onarımı işlemleri için İstanbul Çelik Kapı Tamiri Servisi’ni 7/24 arayabilirsiniz. İstanbul Çelik Kapı Tamiri Servisi 7/24 Hizmetinizde! Profesyonel ekibiyle, 7/24 hizmet sunan İstanbul Çelik Kapı Tamiri Servisi tüm İstanbul bölgesine servis sunmaktadır.