Whatsapp

Otomatik Panjurlu Pimapen Montajımız

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Otomatik Panjurlu Pimapen Montajımız tamamlanmıştır. Dışarıda hava koşulları ne olursa olsun mevsimlerin kontrolünü sağlayan tüm PVC pencere ve kapı sistemleri ile uyumlu, şık tasarımı ve üstün yalıtım kalitesi ile benzersizdir.Yeni nesil panjur sistemleri manuel, yarı otomatik ve otomatik olarak çalışırlar. İş yerlerinde ve evlerin pvc pencereye uygulanan otomatik panjurların kullanımı; her geçen gün artmaktadır. Otomatik panjur sistemleri; şıklık ve zerafetten ödün vermeden estetik görünüm sağlayan bir korunma sistemidir.

  • Panjur sistemleri kapatıldığı zaman, kullanıldığı alanın dış çevreden gözlenmesine engel olur. Böylece, hem mahremiyet kalkanı oluşturur; hem de hırsızlık olaylarının önüne geçer.
  • Karşılaşılabilecek her türlü olumsuz iklim şartlarına karşı koruma sağlar.
  • Yaşam alanlarımızda bulunan eşyalar, mobilya ve elektronik eşyaların satıldığı ya da depolandığı yerleri; güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korur.
  • Otomatik panjurlar, estetik formlarda tasarlanabildiği için, dekoratif bir koruma kalkanı oluşturmaktadır.
  • Yüksek derecede ses yalıtımı sağlar ve gürültü kirliliğini önler.
  • Hiçbir müdahaleye gerek duyulmadan, kendiliğinden açılıp kapandığı için; hasta ve yaşlılar için pratik çözümler oluşturur.

Otomatik Panjurlu Pimapen Montajımız Otomatik Panjurlu Pimapen Montajımız Otomatik Panjurlu Pimapen Montajımız Otomatik Panjurlu Pimapen Montajımız Otomatik Panjurlu Pimapen Montajımız

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA