Whatsapp

Kağıthane PVC Pencere ve Kapı Tamir Montaj

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Kağıthane'de PVC Pencere ve Kapı Tamiri, pvc pencere ve kapı montaj Servisi olarak hizmet veren Avrupa Pimapen, Kağıthanenin tüm semtlerini 7/24 hizmet vermektedir. Özellikle Kış aylarında PVC Pencere ve Kapıların conta ve fitillerinde yıpranma söz konusu olur. Avrupa Pimapen olarak en kaliteli malzemelerle montajınızı ve tamiratınızı sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde yapıp teslim ediyoruz. 

Ayrıca birkaç şeyin farkında olun. PVC pencere çerçevesine vidalar uygulanmışsa, vida dişleri muhtemelen PVC yüzeyinin bir kısmının delik kenarına yapışmasına neden olmuştur. Yamalı deliklerinizin düz olması için bunun dikkatlice düzeltilmesi gerekebilir. Pencere çerçevesi, iç ahşap yapıya sahip olmayan sadece PVC'den yapılmışsa, yama malzemesinin yapışacağı tek şey deliğin kenarlarıdır. Bu, yamanın birisinin içine girip çıkabileceği anlamına gelecektir.

Kağıthane PVC Pencere ve Kapı Tamir Montaj Kağıthane PVC Pencere ve Kapı Tamir Montaj Kağıthane PVC Pencere ve Kapı Tamir Montaj Kağıthane PVC Pencere ve Kapı Tamir Montaj

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA