Whatsapp

Fatih Pimapen Tamircisi, PVC Pencere Kapı Firması

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Fatih'te Pimapen Tamircisi, PVC Pencere Kapı Firması olarak hizmet veren Avrupa Pimapen, sineklik, plise sineklik, jaluzi perde, duşakabin, cam balkon hizmetlerini vermetekdir. Fatih'in tüm semtlerine anında hizmetimiz bulunmaktadır.

Sarmal kapılar, katlanır kapılar, çift etkili esnek ve sert PVC kapılar, farklı ortamlara uyum sağlar ve insanların, malların ve ürünlerin akışını optimize eder.PVC ambarlar, tüneller ve kanopiler, her türlü yüzeyi esnek ve kolay bir şekilde kapatmaya imkan veren modüler yapılardır. Yükleme / boşaltma işlemlerinde çeşitli mevcut binalar arasında kapalı bir bağlantı olarak malları üretim birimleri dışında depolamak ve korumak için yaygın olarak kullanılırlar.

Tüm PVC pencerelerimizde, sadece paradan tasarruf sağlamakla kalmayıp aynı zamanda evde enerji kullanımını da azaltan ısı kaybını daha da azaltmak için gazla doldurulmuş, enerji verimli düşük, cam ve sıcak kenarlı bir ara parça bulunur.

PVC pencerelerin yanı sıra, 500'den fazla PVC kapı stili tedarik ediyoruz ve bahçenize kolayca erişebilmeniz için bahar ve yaz havasından maksimum yararlanabilmeniz için eksiksiz bir Fransız, Veranda ve İkiye Katlanmış Kapı yelpazesine sahibiz.

Yüksek vasıflı profesyonellerden oluşan ekibimizin tamamı sektörde en az 10 yıllık deneyime sahiptir ve hepsinin, müşteri hizmetleri ve kalite öncelikli olmak üzere yüksek standartlarımıza göre eğitilmesi gerekir.

Fatih Pimapen Tamircisi, PVC Pencere Kapı Firması

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA