Sineklik Tamir sistemi; İnsanların özellikle yaz aylarında ortaya çıkan sineklerden korunmak amacıyla yaptırdıkları camlara ve kapılara monte edilerek kurulan bir sistemdir. Her ne kadar isimleri sineklik sistemleri olsa da bu sistemle birçok haşerenin de evlere ve işyerlerine girmesi engellenmektedir. Sineklik bu konudaki en sağlıklı ve çevreci koruma sistemidir. Sinek ve haşerelerden kurtulmak için başvurulan ilaçlama yöntemleri bazen zararlı olabilmektedir. Bu sebeple önlemin baştan alınarak evlere mutlaka sineklik sisteminin kurdurulması gerekmektedir.

Sineklikler, tüm doğrama modellerinde, fransız balkonlarda ve hiebe-schibe doğramalarda kullanılabilir. Basit, yer kaplamayan, dayanıklı ve pratik kullanımı ile tavsiye ettiğimiz bir modelimizdir. Kayar sürgülü sineklikkolay kullanımı ve estetik görünümünün yanı sıra istenildiğinde yerinden çıkarılıp temizleyebileceğiniz bir sistemdir. Özellikle dar alanlarda yaratıcı çözümler getirmek için tasarlanmıştır. Tek ve çift hareketli doğramalarda aynı kasa profili iki yönlü kullanılabilir.

Özellikle havaların ısınmasıyla sineklik ve haşereler rahatsızlık vermeye başlamaktadır. Bunun sebebi ise havalandırma için kullanılan en birincil yer olan kapı ve pencerelerin açık kalmasıdır. Açık kalan kapı ve pencereden evinize davetsiz misafirler iştirak etmektedir. Bu konuda sizlere en uygun çözümü üretmek için hizmet vermekteyiz.

Ancak sineklik tülleri ve içerisinde kullanılan özel sineklik ipleri uzun süreli kullanımlardan ve mevsimsel özelliklerden etkilenerek yıpranabilir. Yıpranan bu tüller bazı darbeler sonucu yırtılabilir, delinebilir. Bu tür durumlarda öncelikle yırtık ya da deliğin bulunduğu nokta önemlidir.

Sineklik Tamiri Sineklik Tamiri